YouTube Mobile Application

YouTube Mobile Application dla Symbian

Mobilny dostęp do YouTube

Aplikacja YouTube Mobile nie jest już dostępna do pobrania. Możesz jednak dalej korzystać z YouTube na swoim urządzeniu dzięki internetowej wersji aplikacji.YouTube Mobile Application umożliwia dostęp do YouTube przez telefon komórkowy. Aplikacja... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wyszukiwanie i odtwarzanie video z YouTube

Wady

  • Nie można skorzystać z posiadanego konta na YouTube
  • Brak komentarzy

Bardzo dobry
8

Aplikacja YouTube Mobile nie jest już dostępna do pobrania. Możesz jednak dalej korzystać z YouTube na swoim urządzeniu dzięki internetowej wersji aplikacji.

YouTube Mobile Application umożliwia dostęp do YouTube przez telefon komórkowy. Aplikacja jest darmowa i oferuje podstawowe funkcje, w porównaniu z klasycznym dostępem do YouTube.

YouTube Mobile Application umożliwia przeglądanie zawartości serwisu YouTube. Na stronie głównej aplikacji dostajemy dostęp do wyszukiwarki oraz przycisków "Najwyżej oceniane", "Najczęściej oglądane" oraz "Najnowsze". Zwracane przez serwis wyniki wyszukiwania mogą być przeglądane przy pomocy dwóch przycisków w kształcie strzałek. Dodatkowo, z rozwijanego menu, można wywołać funkcję wyświetlającą klipy o podobnej tematyce.

Ku naszemu zaskoczeniu YouTube Mobile Application nie posiada możliwości logowania użytkownika. Oznacza to że zarejestrowani użytkownicy nie mają dostępu do swoich ulubionych klipów. Wyświetlania i dodawania komentarzy pod klipami w ogóle nie ma. Kiedy użytkownik chce ocenić teledysk, YouTube Mobile Application stara się otworzyć przeglądarkę internetową.

YouTube Mobile Application daje okrojony dostęp do serwisu YouTube. Możesz wyszukiwać i oglądać klipy video, nie masz jednak dostępu do ulubionych ani komentarzy. Jeśli chcesz komfortowo przeglądać filmy na YouTube i mieć dostęp do wszystkich funkcji, zainstaluj raczej przeglądarkę Opera Mini.

Najczęściej pobierane Wideo na symbian

YouTube Mobile Application

Download

YouTube Mobile Application S60 5th Edition 2.4.10

Opinie użytkowników o YouTube Mobile Application

Sponsorowany×